SVÍČKY » ADVENTNÍ

TÉMATICKÉ ADVENTNÍ SVÍČKY

kod produktu: AS2018

hodnocení
5/5
Také máte rádi svíčky stejně jako já? Chtělo to sice poměrně dost času, zkoumání, učení a odhodlání, ale zvládla jsem to a jsou vážně povedené. Říká se, že když člověk chce, všechno jde. Tak na tom asi bude kousek té pravdy Když jsem hledala svíčky s vkusným motivem psů, nic jsem nenašla, a to mě přimělo k tomu si svou svíčku podle svých představ vyrobit sama. Kouzlo svíček je neuvěřitelné. Navodí pocit klidu, pohody, lásky, romantiky, tepla, umí být krásnou dekorací, ale na druhou stranu mohou být i velmi smutné a vážné. Kdo z nás nezapálil nejednu svíčku za někoho blízkého.
Adventní sady čtyř svíček, vhodné k dekorování stolů, svícnů či celkově k dekoraci interiéru v předvánočním čase.
Svíčky mají motiv oboustranný, tudiž je obrázek vidět z obou stran svíčky . Každá svíčka nese každou adventní neděli jiné poselství.
Tyto svíčky jsem vybrala záměrně a to z důvodu, že po zapálení vosk nestéká po stranách svíčky, nýbrž se drží neustále uvnitř. Stěny svíčky tak zůstávají dlouhou dobu neporušené a motiv je tím pádem vidět téměř po celou dobu hoření.
V nabídce je i UNIVERZÁLNÍ NÁVRH„PLEMENO KKCHS  + MORČE  + YORKSHIRE + KOČKA + VÁNOCE“ – tyto motivy je možno objednat za fixní cenu 249,-  (motiv je v ceně výrobku).
  • výška: 8 cm
  • průměr: 5,7 cm
  • doba hoření: 15 hodin
  • barva: přírodní parafín
  • motiv: na přání
  • cena: cca 249,- (dle rozsahu a náročnosti potisku)
  • dostupnost: na dotaz

GRAFICKÉ NÁVRHY NA ADVENTNÍ SVÍČKY - UKÁZKY

REALIZACE ADVENTNÍCH SVÍČEK - UKÁZKY

Moc děkuji za přenádherné svíčky♥
B.H.
Dobré ráno, svíčky jsem byla právě vyzvednout na poště.Jsou překrásné!!! Moc děkuji i za dáreček pro štěstí 😉 Teď jen budu muset vymyslet důstojný svícen pro ně, vzhledem k tomu, že netvořím 🙂
L.P.