PAPÍRENSKÉ ZBOŽÍ » CEDULKY NA PLOT

CEDULKA NA PLOT

kod produktu: CNP2019

hodnocení
5/5
Originální výstražnou/informativní cedulku na plot je možné objednat jak s univerzálním motivem, tak i s motivem na zakázku. A myslím, že v obou případech bude cedulka splňovat především onu originalitu. Pokud toužíte po něčem jiném než je klasická cedulka na plot s nápisem: „POZOR PES“ či „TADY HLÍDÁM JÁ“, tak jste určitě na správném místě.
Jedná se o barevnou zalaminovanou výstražnou /informativní cedulku se zaoblenými hranami, určenou hlavně k připevnění na plot či dveře. Nicméně využití, použití a umístění cedulky je čistě na Vás☺.
V případě uchycení cedulky vrutem na cokoliv určete sami, kolik patentků budete chtít a jaké bude mezi nimi rozpětí (pokud chcete udělat změnu nové cedulky za starou/původní, nemusíte vrtat další díry do zdi. Jednoduše mi sdělte rozteče stávajících děr u Vás a já vyrobím přesně totéž). Dále je možné ponechat patentky pouze nahoře, provléct ozdobnou šňůrku a zavěsit cedulku kdekoliv. Další variantou je cedulka bez patentků, s oboustrannou lepící páskou na zadní straně.
Laminaci nabízím v matném i lesklém provedení. Jazyková varianta cedulky v univerzálním provedení je čistě na Vás 😉
V nabídce jsou i UNIVERZÁLNÍ NÁVRHY PRO PLEMENA PSŮ:
1. Cavalier King Charles Spaniel 2. King Charles Spaniel  – tyto motivy je možno objednat za fixní cenu 99,-  (motiv je v ceně výrobku).
  • rozměr: 21,5 cm x 15,5cm
  • motiv: na přání
  • cena: cca 99,- (dle rozsahu a náročnosti potisku)
  • dostupnost: na dotaz

GRAFICKÉ NÁVRHY NA CEDULKY NA PLOT - UKÁZKY

REALIZACE CEDULEK NA PLOT - UKÁZKY

Je SUPER. Děkuji♥
Zuzana H.
Kromě mých Ježíšků chci poděkovat i Silver needles design za moje krásné štědré Vánoce 👌. Některé dárky se prostě musí zveřejnit 😊.
Šárka Křesťanová
Moc děkuji za krásné výrobky a za dárek. Zase se Vám brzy ozvu ohledně další objednávky😀.
K.K.
Příjemná komunikace a rychlé jednání. Jinde jsem byla odmítnuta za nekvalitní fotografii, ale zde je vidět, že nejde pouze o "zakázku", ale i o spokojenost zákazníka.
H.R.